Наша місія — допомагати здійснювати цифрову трансформацію процесів енергетичних компаній, вчасно реагувати на зміни ринкової моделі та виклики часу.

Що спонукає нас рухатись вперед?

Ми прагнемо надавати сучасні бізнес-рішення всім енергетичним компаніям України, сприяти конкурентному розвитку галузі.

Від самого початку ми намагались створити платформу, що дозволить вирішити задачі автоматизації діяльності сучасної динамічної компанії, що працює на ринку постачання енергоресурсів. На жаль, кілька наших спроб виявились невдалими, але це нас незупинило. Нова можливість з новим баченням відкрилась разом зі структурними змінами енергетичного ринку у 2019 році.

Саме ці зміни надали нам надзвичайну мотивацію для створення рішень, що є максимально цінними для клієнтів та базуються на сучасних архітектурних підходах. Це сприяло переосмисленню всіх наших рішень та виділенню кількох платформ для розвитку наших продуктів у двох основних бізнес-напрямках.

mission
grid

Історія


Пропонуємо комплексний підхід до автоматизації операційної діяльності підприємства в галузях розподілу чи постачання електроенергії та природного газу.

 • Розподіл електричної енергії – EnergySuite платформа для автоматизації бізнес-процесів компанії з розподілу електричної енергії, що включає в себе як задачі обліку так і складні алгоритмічні розрахункові задачі, електронного документообігу, управління роботою лінійного персоналу та інспекторів, аналітики, обігу вимірювального обладнання, збору та обробки показів лічильників, управління бізнес-процесами, сервіси для обслуговування клієнтів: особисті кабінети, контакт центр, кол-центр, чат-бот тощо.

 • Постачання електричної енергії та природного газу – UtilySuite платформа для автоматизації бізнес-процесів постачання електричної енергії та природного газу, що дозволяє автоматизувати всі основні процеси діяльності компанії та надати інструменти обслуговування клієнтів: особисті кабінети, мобільні застосунки та чат-боти.

  Дивитись рішення
business

Кар'єра в Екстракод

 • Місія компанії

  Надавати сучасні бізнес-рішення всім енергетичним компаніям України, сприяти конкурентному розвитку галузі. Ми маємо великі плани на майбутнє, завдяки багаторічному досвіду та міцній галузевій експертизі та пристрасті до створення складних бізнес-рішень, що впливають на наше з вами життя. Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нашої місії і «закодуєте» історію разом з нами!

 • Наші цінності

  • Галузева експертиза
  • Інновації
  • Створення цінності для клієнта
  • Взаємна повага

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами

Запит пропозиції

Будемо на зв'язку

Ми з нетерпінням чекаємо вас, будь ласка, заповніть цю форму.

Ім'я
Емейл
Номер телефону
Повідомлення